מגשר גירושין - הדרך הנכונה להחלטה מוצלחת

 
החלטתם לסיים נישואין בהסכם, מהם הדברים שחשוב למצוא במגשר גירושין על מנת לדעת שזהו המגשר שמתאים לכם?

לי, עו"ד לענייני משפחה ומגשרת גירושין, במסגרת הליך זה, חשוב שבני הזוג יקבלו את מלוא הכלים ואת הסביבה המיטבית שתוביל אותם להסכם הוגן וראוי עבור שני הצדדים.
 

 
 
נוחות מול מגשר הגירושין
 
 
 

גישור גירושין - נוחות

 
ראשית צריך להרגיש נוח עם מגשר הגירושין, שכן מדובר בתהליך מורכב ואמוציונאלי שנוגע בדברים שחשובים מכל.
 
 
 
 

 
 
הרגשת ביטחון מול המגשר
 
 
 

מגשר גירושין - ביטחון

 
חשוב להרגיש ביטחון עם מגשר הגירושין, לדעת שיש לו ידע וכלים שיכולים לסייע לצדדים לצלוח את הדרך המאתגרת.

מגשר הגירושין שבו תבטחו יוכל לסייע לצדדים ... קראו עוד
 
 
 
 

 
 
הרגשת אמון
 
 
 

גישור גירושין - אמון

 
כימיה טובה בין המגשר לבין הצדדים תוביל אותם לבניית השלב הבא שהינו שלב האמון, שלב האמון ייצר אווירה טובה או לפחות סבירה בתוך המתחים והסביבה הפחות ... קראו עוד
 
 
 
 

 
 
יצירתיות מגשר גירושין
 
 
 

מגשר גירושין - יצירתיות

 
מגשר גירושין טוב הוא זה שיודע להגיע ללבם של לקוחותיו להבין את הדברים שמעבר למילים, מבין באנשים, מכיר את המצוקות, יצירתי ויודע ליצור פתרונות מחוץ ... קראו עוד
 

 
 
 
 
כיום, בפרט לאחר שהליך הגישור הוא חלק מובנה בהליך הגירושין במסגרת בתי המשפט ובתי הדין, יש חשיבות רבה לפתוח בהליך גישור גירושין פרטי, בו אתם בוחרים את המגשר ואתם מתכננים את מסגרת הזמנים. עולה השאלה איזה מגשר גירושין מתאים. האם כדאי לבחור מגשר גירושין שהוא גם עו"ד מתחום דיני המשפחה או לפנות למגשר גירושין בעל תעודת גישור, אלא שאינו עו"ד. לטעמי ומניסיוני יש יתרון רב למגשר גירושין שעוסק גם בכובעו כעו"ד משפחה שמכיר היטב את השטח והתוואי המשפטי.

עו"ד מגשר שעוסק גם בגירושין יכול לסייע לצדדים להגיע להסכם טוב יותר, תוך שיש לו את הידע משני העולמות ויש לו את הכלים לפשר ולחבר בין הצדדים ומציאת פתרונות מותאמים תוך שילוב רצונות לנוכח מצב החוק ופסיקת בתי המשפט בעניינים אלו.
 
עו"ד לענייני משפחה ומגשרת גירושין - לתאום פגישה חייגו : 073-7841738